Kategorie

Newsletter

Kod produktu: 4981

DH-IPC-C35P, Kamera IP, 2.3mm, 3 Mpix, IR 10m


Gwarancja wysyłki.
Do wysyłki zostało:
Dostępność:
Magazyn Magazyn
Producent: Dahua
Czas realizacji: 24h
Dotyczy produktów oznaczonych jako "Jest".
szt.
Cena netto: 165,00 zł 202,95 zł

Kamera IP DH-IPC-C35P

Cyfrowa jakość obrazu 3 Mpix

Stałoogniskowy obiektyw 2.3 mm

Promiennik podczerwieni do 10m

Regulację kamery w trzech płaszczyznach

Zasilanie 5V DC

   
   
Kamera IP / DH-IPC-C35P
Kamera IP z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.264 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 3 Mpix. Bardzo łatwa obsługa poprzez urządzenia mobilne (Android / iOS), umożliwia użytkownikom wygodną i zdalną obsługę, a także zarządzanie kamerą. Zastosowany moduł Wi-Fi pozwala na zdalną komunikację z kamerą na maks. odległość do 50 m. Urządzenie idealnie sprawdza się np. jako elektroniczna niania, z mobilnym podglądem obrazu za pomocą smartfona oraz możliwością dwukierunkowej transmisji dźwięku.
 
 

 

 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Model DH-IPC-C35P
Standard
IP
Przetwornik 1/3 " Progressive Scan CMOS
Rozdzielczość
2304 x 1296 - 3 Mpx, 1920 x 1080 - 1080p, 1280 x 720 - 720p, 640 x 480 - VGA, 320 x 240 - CIF
Czułość 0,01 Lux
Czułość cz-b
0 Lux
Obiektyw w komplecie 2.3 mm
Tryb dzień/noc
Filtr mechaniczny
Kąt widzenia 120º
Kompresja obrazu
H.264/MJPEG
Prędkość transmisji 20 kl/s @ 3 Mpx, 30 kl/s @ 1080p
WDR - Szeroki zakres dynamiki
Tak
WIFI Zasięg : 50 m
Promiennik podczerwieni IR
10 m
Protokoły sieciowe: IPv4/IPv6, HTTP, TCP/IP, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS,FTP, QoS
Zasilanie
5 V DC / 1 A (zasilacz w komplecie)
Pobór mocy 4.6 W
Audio
Wbudowany mikrofon, Wbudowane głośniki, Obsługa dwukierunkowego audio
Stopień ochrony IP66
AGC
Tak
Temperatura pracy -30..60 °C
Wymiary
76 x 107 x 64 mm (z podstawką)
Waga 0.140 kg

 

Rozdzielczość 3Mpix

3Mpix Jest to rozdzielczość działania powyżej standardu FullHD. Urządzenia o takich parametrach pracy pozwają na wyższą rozpoznawalność szczegółów. Pełne wykorzystanie tego typu urządzeń wymaga odpowiednio dobranych, kompatybilnych komponentów, lecz jednocześnie zapewnia wyjątkową jakość obrazu niespotykaną we wcześniejszych standardach.

 

Zastosowane technologie poprawy obrazu

WDR - Szeroki Zakres Dynamiki
Działanie tej funkcji w kamerach IP polega na użyciu odpowiednich algorytmów do analizy naświetlenia obrazu oraz na dynamicznej zmianie wartości niedoświetlonych i prześwietlonych pikseli monitorowanych scen w celu uwidocznienia na obrazie niedoświetlonych elementów. Dzięki temu mamy możliwość dokładnej rejestracji sceny mimo dużego kontrastu.
 
 
  AGC - Auto Gain Control
Automatyczna kontrola wzmocnienia. W warunkach słabego oświetlenia funkcja wzmacnia wartość sygnału na wyjściu kamery aby obserwowany obiekt był lepiej widoczny. Niestety wzmacniane są również szumy.
 
AWB - Automatyczny Balans Bieli
Balans bieli jest jedną z najważniejszych składowych kamery cctv, decydującym o poprawnym odwzorowaniu kolorów obserwowanego obiektu. Producenci kamer w celu ułatwienia użytkownikom poprawnego ustawiania balansu bieli wprowadzili system automatycznego ustawiania balansu bieli w kamerze (AWB – wng. Auto White Balance).
 

 

 

Dahua Technology

Dahua to światowy lider branży monitoringu i zabezpieczeń technicznych. Jest to prężnie rozwijająca się firma, która to z każdym rokiem proponuje coraz to lepsze i bardzo nowoczesne rozwiązania w systemach CCTV. Produkty tej marki doskonale sprawdzają się w zabezpieczeniu wielu obiektów na całym świecie, z różnych płaszczyzn działalności. Sprzęt Dahua sprawdza się zarówno w obiektach publicznych - takich jak banki, szkoły, urzędy, w prywatnych przedsiębiorstwach i fabrykach oraz oczywiście w prywatnych obiektach. Produkty marki Dahua znane są na całym świecie - od Azji, przez Europę i całą Amerykę.

 

Praca w całkowitych ciemnościach

Tryb pracy dzień/noc
Kamery wyposażone w odpowiedni promiennik podczerwieni oraz filtr są w stanie zapewnić skuteczną jakość widzenia zarówno w dzień, jak i w nocy. Urządzenie przy odpowiednim poziomie naświetlenia (bądź jego braku) automatycznie przechodzi w odpowiedni do danego oświetlenia trybu działania. Niektóre urządzenia pozwalają nam na regulację, bądź ręczne włączenie danego trybu.