Kategorie

Newsletter

Monitoring Dahua

Urządzenia telewizji przemysłowej firmy Dahua (pełna nazwa: Dahua Technology Co., Ltd.) znajdują się w wielu obiektach użyteczności zarówno prywatnej jak i publicznej. Rozwiązania zaproponowane przez firmę Dahua stosowane są w sklepach, bankach, wykorzystywane są także dla wspólnego bezpieczeństwa publicznego czy nawet w instalacjach inteligentnych budynków. Dahua to jeden z największych producentów profesjonalnych kamer CCTV na świecie. Firma ta założona w 2001 roku wypracowała sobie znaną i szanowaną markę rozpoznawaną na całym świecie. Kluczowe produkty firmy Dahua to kamery IP, rejestratory sieciowe NVR oraz kamery i rejestratory HDCVI.


Technologia HDCVI to innowacja zaprojektowana i wprowadzona przez Dahua na światowy rynek. System HDCVI pozwala na transmisję sygnałów wysokiej jakości po standardowym przewodzie stosowanym w telewizji analogowej. HDCVI jest technologią z licencją open-source, dzięki czemu każdy kto chce może wspierać i ulepszać technologię. Taki zabieg pozwalił na szybką dominację na rynku technologii CCTV, a dla użytkowników oznacza kompatybilność wielu urządzeń z rejestratorami i kamarami Dahua.


System HDCVI to idealne rozwiązanie do szybkiej i optymalnej cenowo wymiany straszych kamer na nowoczesny sprzęt FullHD. Kamery prezentują najlepszą dostępną jakość widzenia, a rejestratory posiadają w zanadrzu wszystkie nowoczesne wymagane funkcje. W pełni kompatybilne wzajemne ze sobą urządzenia stanowią skuteczne zabezpieczenie całego obiektu.


Sprzęt IP od Dahua charakteryzuje się bardzo wysokimi parametrami pracy. Kamery mogą posiadać rozdzielczość działania sięgającą nawet do 8Mpix! (4096x2160px). Te kamery spełniające nawet najwyższe oczekiwania spotkamy w wielu różnych obudowach, które będą zgodne z wymaganiami najróżniejszych obiektów. Szereg funkcji kamer, takich jak motozoom, wbudowany mikrofon, widzenie w ciemnościach, wygodne zasilanie PoE, fukcje WDR oraz PTZ – dla każdego znajdzie się kamera z odpowiednimi funkcjami. Dopełnione jest to rejestratorami o najróżniejszych specyfikacjach, które są w pełni kompatybilne z ww. kamerami.

autor: Marek Kowalczyk


Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej na temat monitoringu Dahua?
Skontaktuj się z nami:

Telefon: 22 614 33 72, 22 618 30 53
   

   

Adres: ul. Lecha 6, 03-610 Warszawa
   
Zobacz jak dojechać